+90532 693 4941
info@tuzlaambarlar.com

Tuzla Nakliyat Ambarları

İstanbul dan 81 İl ve İlçeye Gidiş Dönüş Ambar Nakliye Hizmeti

Uşak Ambarı Anadolu Yakası

0216 312 9049 / 0532 693 2145

Uşak ambar kargo Anadolu yakası firması, İstanbul nakliyeciler sitesi ve Gebze nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren Anadolu yakası Uşak ambarı firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Gebze nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Uşak ambarı Tuzla Orhanlı ambarlar yerleşkesi içerisinde komple ve parça yük hizmeti vermektedir. İstanbul dan Uşak a yada Uşak dan İstanbul Anadolu yakasına günlük nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

Uşak Ambar Tır Nakliye

İstanbul Uşak arası tır nakliye ambar, Tuzla nakliyeciler sitesi içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir. Uşak ambarı Kocaeli Dilovası semti ambarlar sitesi içerisinde hizmet vermektedir.

Uşak Kargo Kamyon Nakliye

İzmit Uşak kamyon nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Orhanlı nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Uşak Kamyonet Nakliye

İstanbul Uşak kargo kamyonet nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Uşak Kargo Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Orhanlı nakliyeciler sitesi hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

İstanbul Uşak Parça Yük Taşıma

Anadolu yakası Uşak ambarı Tuzla Orhanlı da parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

İstanbul Uşak Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, Uşak kargo ambarı Anadolu yakası hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İstanbul Uşak arası kargo nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Uşak Kargo Tuzla Nakliyeciler Sitesi Firması

İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi, Uşak kargo taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden İstanbul a gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Anadolu yakası nakliyeciler sitesi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

GSM